Ваша допомога
Реклама на сайті
Наші новини

02.08.2013 Дмитро Табачник: Навчальний рік в Україні почнеться саме 1 вересня

Початок навчального року в Україні відбудеться саме 1 вересня. Про це заявив міністр освіти і науки України Дмитро Табачник на брифінгу в Уряді в четвер. Про це повідомляє УНН.

01.08.2013 У сільській школі Херсонської області відбувся інтерактивний урок за участі О.Вілкула та В.Каськіва

1 серпня 2013 року у загальноосвітній школі с. Микільське, Херсонської області, яка приймає участь у першому етапі Національного проекту «Відкритий світ», відбувся відкритий інтерактивний урок з фізики та екології, за участі Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула та Голови Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислава Каськіва.

05.07.2013 Прес-анонс: Громадська презентація результатів першого етапу Національного проекту “Відкритий світ”

9 липня (11:00, Київський Будинок вчителя) Держінвестпроект проведе громадську презентацію та обговорення підсумків першого етапу реалізації Національного проекту «Відкритий світ», який вже реалізується у 54 школах в усіх областях України.

Продовжуючи традицію відкритості та публічності, представники Держінвестпроекту, за участі представників компаній – виробників обладнання та інтеграторів, повідомлять про стан реалізації Національного проекту «Відкритий світ», нададуть відповіді на усі питання зацікавленої аудиторії щодо технологій, бюджету та обладнання, яке вже надійшло в школи України, а також - подальших планів Нацпроекту.

Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?

Пропозиції від партнерів: матрицы для ноутбуков roverbook explorer H590 срочная замена матрицы монитора ноутбука

Пропозиції від партнерів: