Свято Першого дзвоника відбудеться 1 вересня

24.08.2012

Свято Першого дзвоника відбудеться 1 вересня

Свято Першого дзвоника відбудеться 1 вересня. Початок урочистої лінійки о 9.00
Запрошуємо 1 вересня на Родинне свято "Дай руку, першокласнику!"
Цього року свято Першого вересня буде незвичайним. Уперше для найменших школярів першого вересня планується влаштувати незабутню подію. Так, різноманітні ігрові й розважальні майданчики відкриють на головній площі міста. Першачки зможуть знайти собі справу на будь-який смак. З 11 години ранку у центрі запрацюють містечка майстрів, живописців та музикантів.
Місто майстрів уперше буде орієнтоване на маленьких школярів, де малеча ознайомиться з національними видами ремесел. На музичному майданчику діти зможуть не лише самі поспівати, а й послухати українські дитячі пісні. Також першокласники матимуть змогу ознайомитися з музичними інструментами, а найсміливіші - спробують зіграти на обраному інструменті.
Також на дітей чекатиме вуличний ляльковий театр, де вони зможуть не лише переглянути спектаклі, а й стати учасниками дійства.
У містечку живописців кожен, хто бажає, спробує себе у ролі художника та створить власну картину на мольберті. Зокрема, планується застосовувати сучасні технології: скляні мольберти, які легко мити, аби писати нові шедеври.
Також на юних школярів у цей день чекатимуть:
- виставка - ярмарок поліграфії, іграшок та кращих дитячих видавництв;
- містечко розвиваючих ігор запропонує погратися з Lego, ляльками та м'якими іграшками;
- майданчик для рухливих ігор - це можливість потренуватися робити фізпаузи, які мають стати обов'язковими на уроках;
- книжковий ярмарок представить різноманітну продукцію українських видавництв.
На святі буде широко представлена дитяча преса, яка може зацікавити школярів та їхніх батьків.
Розважатиме школярів і пересувний цирк - клоуни, жонглери, артисти на ходулях - усе, що так подобається малечі.
Планується, що кожен район представить свою «творчу платформу». Також організатори свята планують запросити до участі у святі олімпійців після того, як вони повернуться з олімпіади, та представників Державної автоінспекції, які допоможуть малятам вивчити ази правил дорожнього руху.
За матеріалами сайту Головного управління освіти м. Києва: http://www.guon.kiev.ua

← Повернутися до списку

На головну...